Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та дітей, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності Хортицької національної академії

Головний напрямок роботи центру – це фізична, соціальна, психологічно-педагогічна та  фізкультурно-спортивна реабілітація, без яких відновлення стану здоров’я  практично неможливо. Тому наші кваліфіковані фахівці мультидисциплінарної команді, які мають відповідну освіту, завжди готові прийти на допомогу нашим дітям.

Ми пропонуємо супровід – лікаря невролога, лікаря фізіотерапевта, лікаря педіатра, корекційних педагогів, дитячого практичного психолога, логопеда-дефектолога, соціального педагога, фахівця з сенсорної інтеграції. 

Ми допоможемо в подоланні таких проблем у дітей:

  • аутизм, синдром Дауна;
  • затримка мовленнєвого та психічного розвитку;
  • синдром дефіциту уваги з гіперактивністю;
  • проблеми навчання в школі;
  • алалія, дизартрія, заїкання;
  • порушення рухової активності;
  • ДЦП.

В нашому центрі  ми із превеликим задоволенням пропонуємо  один із самих важливих напрямків – реабілітацію дітей віком до 3 років.

Для кожної дитини, батьки якої звернулись до нашого центру,  розробляється  індивідуальний  реабілітаційний план, який виконується  мультидисциплінарною реабілітаційною командою фахівців центру.

Мультипрофесійний підхід – це принцип роботи, який використовується у всьому світі. Це означає, що з кожним пацієнтом працює команда фахівців, які супроводжують та контролюють кожний етап реабілітації, а саме забезпечення комплексного підходу в наданні реабілітаційної допомоги та уникнення або зниження стійких обмежень життєдіяльності в осіб з обмеженнями повсякденного функціонування. 

Кожен зал для занять ЛФК (кінезіотерапія), кабінети логопеда, кімната позавізуального спостереження практичного психолога, соціального педагога, музична зала, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет лазеротерапії, теплолікування, водолікування  мають найсучасніше обладнання для проведення якісної реабілітації. Сенсорні простори, підвісні системи для нейромозжечкової стимуляції, парафінові аплікації, електопроцедури, гідротерапія (водолікування), тренажери для ходи – це все ви зможете найти у нас. 

Наші фахівці дотримуються всіх необхідних карантинних умов та наказів Міністерства охорони здоров’я України щодо дотримання профілактики та запобігання захворювання на гепатит, СНІД,  COVID-19 та інші  інфекційні захворювання.