![](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_5260690010062049465_y-1024x473.jpg)
Упродовж 4-6 жовтня у Варшаві науково-педагогічні працівники кафедри фізичної терапії, ерготерапії, Одинець Тетяна Євгенівна та Баришок Тетяна Віталіївна, приймали участь у робочій зустрічі «Лідерство для розвитку кадрового потенціалу та освіти фахівців з реабілітації» в рамках проєкту “Покращення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я” (SRSHS), що імплементується Momentum Wheels for Humanity, за підтримки Американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
Представники Хортицької національної академії обговорювали виклики та пріоритетні напрямки роботи для розвитку освітніх програм з фізичної терапії та ерготерапії. Міжпрофесійна комунікація, поради міжнародних експертів, нові виклики та стратегії реалізації нових ідей в Україні. Щиро вдячні організаторам проєкту, колегам, міжнародним експертам за надану можливість бути присутнімі на зустрічі.