Зустріч із представниками Запорізької молодіжної міської ради.

5 жовтня відбулася зустріч керівництва та студентського активу Хортицької національної академії із представниками Запорізької молодіжної міської ради.

Адміністрацію академії презентували перший проректор Позднякова Олена Леонтіївна, проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Гордієнко Наталія Миколаївна, декан факультету спеціальної освіти та соціально-гуманітарних наук Турубарова Анастасія Володимирівна, декан факультету реабілітаційної педагогіки Антоненко Ірина Юріївна, декан факультету мистецтва та дизайну Корнелюк Богдан Васильович. До зібрання долучилася лідерка Студентського уряду Хортицької національної академії та команда активних представників студентського самоврядування нашого закладу.

Заступник голови Запорізької молодіжної міської ради Василь Душний, депутат ради Максим Кравчук та голова іміджевої комісії ради Доільніцина Юлія представили можливості, які надає активне долучення до Міської молодіжної ради: це, зокрема, участь у волонтерських, культурно-просвітницьких проєктах, співробітництво зі студентськими активами провідних закладів вищої освіти регіону, можливості долучення до обмінів як всередині країни, так і за кодоном. Представники Запорізької молодіжної міської ради відзначили високий рівень організації студентського самоврядування в академії та запросили представника від нашого закладу долучитися до складу ради.

Щиро сподіваємось, що тісна та конструктивна співпраця із Міською молодіжною радою дозволить посилити вплив студентів Хортицької академії на розвиток громади рідного міста. Співпрацюємо, творимо та наближаємо Перемогу України!