В рамках Всесвітнього дня фізичної терапії, який традиційно відзначається 8 вересня, науково-педагогічними працівниками кафедри фізичної терапії, ерготерапії було проведено спільну зустріч з фізичним терапевтом та професором Університету Реджіс Ларисою Хофман та ерготерапевтом і доцентом кафедри ерготерапії Університету Крейтона Анжелою Паттерсон із США. 

Цей день відзначає єдність та солідарність світової спільноти фізіотерапевтів/фізичних терапевтів. Це можливість визнати роботу фізичних терапевтів для своїх пацієнтів та суспільства. У Всесвітній день фізичної терапії, Світова Фізіотерапія націлена на підтримку організації-членів у їх зусиллях на просування професії та вдосконалення професійного рівня.

На зустрічі обговорювалися питання стратегії використання та перегляду міжнародних стандартів, їх імплементацію в результати навчання дисциплін магістерського рівня з фізичної терапії, а також особливості використання  ресурсів Фізіопедії Plus для розробки навчальних активностей студентів. 

Ця зустріч відбувалася в межах реалізації проєкту “Зміцнення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я” (SRSHS), що імплементується Momentum Wheels for Humanity, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).