![](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-26_11-29-09-1024x1024.jpg)
25 жовтня 2021 відбулося перше засідання оновленої команди Студентського уряду Хортицької національної академії.
Студенти познайомилися з новими членами студентського самоврядування, обрали заступників голів секторів, обрали членів у кожний сектор, затвердили новий план заходів на наступний місяць, обговорили перспективи розвитку самоврядування Хортицької національної академії.
Бажаємо оновленому колективу творчих успіхів, наукових звершень та професійного зростання!