![З Міжнародним днем студента!](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/Den-studenta-2017-733x440.jpg)
Незважаючи на дистанційне навчання, Студентський уряд Хортицької національної академії, студентський актив Педагогічного коледжу разом із Обласною студентською радою щиро вітає усіх студентів з нашим «професійним святом» – Міжнародним днем студента!
Бажаємо залишатись такими ж енергійними, життєтворчими та молодими як душею, так і тілом! Щоб ніякі сесії чи важкі дисципліни не завадили тому, щоб студентські роки були дійсно найяскравішими у вашому житті!