Урочисте вручення дипломів магістрів 2022 року Хортицької національної академії

4 лютого 2022 року в Хортицькій національній академії відбулася церемонія вручення дипломів випускних курсів магістерського рівня.
Вручили дипломи випускникам та свої побажання щасливої долі та великих звершень на професійному й життєвому шляху випускникам висловила ректор академії Нечипоренко В.В. та проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Гордієнко Н.М. Також були присутні декан факультету, завідувачі кафедр та викладачі, які у своїх привітаннях зазначили, що важливою життєвою основою для випускників закладу є здобута вища освіта в Хортицькій національній академії, яка надає широкі можливості та відкриває значні перспективи в професійній самореалізації як в Україні, так і за її межами.

Від випускників пролунали слова щирої вдячності професорсько-викладацькому складу, одногрупникам та всім співробітникам академії за високий рівень набутих професійних знань, досвід, комфорт і душевне тепло, отримані в стінах академії за роки навчання.

Колектив Хортицької національної академії зичить випускникам 2022 року успішної життєвої та професійної дороги.