Хортицька національна академія – у рейтингу «Топ–200 Україна 2023»!

Топ–200 Україна 2023
Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence оприлюднив результати сімнадцятого незалежного академічного рейтингу закладів вищої освіти України «ТOП-200 Україна 2023».
Маю неймовірну радість та гордість повідомити вам, що Хортицька національна академія вперше потрапила у рейтинг університетів України «ТОП-200 УКРАЇНА 2023»
Рейтинги закладів вищої освіти є вагомим інструментом для оцінки якості освіти та наукових досягнень. Вони забезпечують не лише рейтингування, а й прозорість, порівняльну аналітику та стимулюють конкуренцію у вищій освіті. При складанні цьогорічного рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти, яка продовжує зазнавати глибинних змін, у тому числі в результаті впливу пандемії COVID-2019 та повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну.
Загалом рейтингування базується на трьох принципах:
– забезпечення відкритості, прозорості, об’єктивності і незалежності ранжування університетів;
– врахування всебічності і багатогранності діяльності університетів;
– пріоритетність євроінтеграційних процесів.
Це – знаковий момент в історії закладу! Дякую всім, хто у складних умовах воєнного часу веде ефективну науково-дослідницьку діяльність, працює на розвиток закладу!
Докладніше про рейтинг – на сайті «ЄвроОсвіта» (http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=7923)
З повагою
ректор Валентина Василівна Нечипоренко