![Подяка волонтерам](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220502_181431_560-1024x501.jpg)
Кожного дня наші студенти разом зі волонтерами Запоріжжя отримують багато гуманітарної допомоги з інших областей України та усього світу.
Так СпівДія хаб Запоріжжя за підтримки гуманітарного штабу з координації гуманітарної допомоги Офісу Президента України, Міністерства молоді та спорту, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, де зараз активно домагає студент Хортицької національної академії Куц Максим, отримали гуманітарну допомогу з листами та посланнями, які залишили волонтери з інших країн.
На гуманітарній допомозі маленькі та дорослі волонтери залишили різні милі наліпки, написи, а також листи зі словами підтримки України та всім, хто її тут боронить.
З нами правда, з нами увесь цивілізований світ! Все буде Україна 🇺🇦