![Психологічна підтримка](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/1646225985497_bbf240ab93991f4e5619a0yz32411804_orig-1024x673.jpg)
В умовах воєнного часу, перед загрозою російської окупації ми залишаємося згуртованими та допомагаємо один одному. Наразі психологічною службою академії створено в телеграм каналі чат «Психологічна підтримка» за посиланням:
https://t.me/+fPbdE5fKyUcyYjhi
в якому викладачі кафедри спеціальної освіти та психології, майбутні випускники-психологи цілодобово проводять консультації за запитом студентів та працівників.
Підвищення рівня психологічної культури є потужною зброєю проти основних союзників паскудних загарбників – тривоги та паніки! Разом ми непереможні! Слава Україні!