![Туризм на Запоріжжі](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/izobrazhenie_viber_2021-06-10_08-55-30-1024x768.jpg)
9 червня 2021 року в межах ознайомчої практики (з фаху) та технологічної практики студенти 1 та 2 курсів спеціальності 242 Туризм освітньої програми «Лікувально-реабілітаційний та оздоровчий туризм» Хортицької національної академії разом з викладачами кафедри менеджменту та туризму завідувачем кафедри к.е.н., доцентом Юхновською Ю.О. та к.е.н., доцентом Куредою Н.М. відвідали ПАТ «Запоріжсталь» як одного з ключових об’єктів промислового туризму в Запоріжжі.
Студенти ознайомились не тільки з технічними особливостями виготовлення металу, але й з виробничими коопераційними зв’язками, постачальниками ресурсів та замовниками продукції. Дякуємо за надану можливість відвідати завод та цікаву екскурсію директору ПАТ «Запоріжсталь» Олександру Мироненку та усім працівникам! Сподіваємося і на подальшу співпрацю!