![](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/172695242_947149799387986_2432115678511496499_n-1024x538.jpg)
21 квітня, викладачі академії разом зі студентським активом провели День відкритих дверей, який проходив онлайн через соціальні мережі Facebook та Youtube.
Пряма трансляція зібрала біля екранів майбутніх абітурієнтів – випускників коледжів та шкіл. Глядачі мали можливість отримати відповіді на питання щодо умов вступу у 2021 році, наочно побачити матеріально-технічну базу академії, дізнатися про усі спеціальності та особливості навчання на кожній з них. Захід пройшов на високому професійному рівні у дружній атмосфері.
Чекаємо на абітурієнтів у липні, під час вступної кампанії!