![Сілявіна Юлія](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG-f72127bfc3e818345d9627cb01bc99ab-V-1024x768.jpg)
Сьогодні, 26 лютого, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся форум “Жінки в науці”. До заходу долучилися жінки-науковиці з усієї країни. Хортицьку національну академію представляли: доктор соціологічних наук, професор Позднякова-Кирбят’єва Елліна Геннадіївна та кандидат педагогічних наук, доцент Сілявіна Юлія Сергіївна.
Захід став чудовою можливістю для налагодження зв’язків у сфері наукових досліджень щодо майбутньої співпраці.