![Он-лайн флешмоб «У єдності сила»](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/1B870547-AACC-4CBB-88BA-713496F20CA4-2-e1611314264536-1024x768.jpeg)
З нагоди Дня Соборності України колектив академії приєднався до регіонального он-лайн флешмобу «У єдності сила», який відбувався з 20 по 22 січня 2021 року в соціальній мережі «Фейсбук».
Хортицька національна академія
Комунальний заклад вищої освіти
З нагоди Дня Соборності України колектив академії приєднався до регіонального он-лайн флешмобу «У єдності сила», який відбувався з 20 по 22 січня 2021 року в соціальній мережі «Фейсбук».