Відкриття унікальної модернізованої open space зони відпочинку та навчання

open space зона відпочинку та навчання

21 жовтня у Хортицькій національній академії відбулося відкриття унікальних зон відпочинку та навчання, модернізованих шляхом встановлення засобів, які працюють за рахунок сонячних батарей. Створення таких зон дає змогу розширити способи використання сучасних технологій під час навчання, збільшити кількість лекційних та практичних занять під відкритим небом, не прив’язуючись до рівня заряду техніки. Студенти та школярі старших класів зможуть, відпочиваючи під час перерви, підзарядити свої гаджети, додатково підготуватися до занять.
Зони відпочинку та практичного навчання устатковані у межах проєкту «Створення Молодіжного центру ініціатив щодо кліматичних дій для поліпшення життєдіяльності» громадської організації «ЦЕНТР ІНІЦІАТИВ МОЛОДІ». Проєкт реалізується за підтримки Програми малих грантів Глобального екологічного фонду ПРООН. У майбутньому модернізовані зони слугуватимуть для наочної демонстрації використання альтернативних джерел енергії та їх екологічності як технології протидії наслідкам змін клімату.
На заході були присутні представники ГО «ЦЕНТР ІНІЦІАТИВ МОЛОДІ», Програми малих грантів Глобального екологічного фонду ПРООН та керівництво академії.
Так, проректор з навчальної роботи Хортицької національної академії Елліна Позднякова-Кирбят’єва зазначила важливість створення комфортних та сучасних умов навчання для дітей з особливими потребами та повідомила, що в планах академії ще написання та реалізація багатьох проєктів.