![](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/Diplom-i-gramota-1024x658.jpg)
Надійшли приємна звістка з Житомирського державного університету імені Івана Франка, де стали відомими прізвища переможців фінального туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціальної роботи/соціальної педагогіки, що завершився влітку.
Переможцем VIII Всеукраїнського дистанційного конкурсу студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи (2020) стала випускниця бакалаврату Хортицької національної академії (спеціальність 231 «Соціальна робота») Міхеєва Валентина і отримала Диплом за ІІІ місце у номінації «Соціальна реклама: друкована, фото, відео». Ще одна випускниця цієї спеціальності – Старкова Руслана, за представлену наукову роботу з соціальної педагогіки отримала грамоту.
Вітаємо переможців і наукових керівників студентських робіт – завідувача кафедри соціальної роботи, професора, доктора педагогічних наук Анатолія Павленка і доцента кафедри, кандидата педагогічних наук Ольгу Клопоту.