![Український культурний фонд](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2020/07/09-59-48-116599957_2632776740328216_3920948354653088334_o-1024x1024.jpg)
У нас цікава новинка: наша академія – партнер проєкту «Разом за синім птахом : інклюзивна вистава». З цієї нагоди 28 липня у Туристичному інформаційному центрі Запоріжжя відбулася пресконференція. На зустрічі були присутні: Наталія Гордієнко – доктор соціологічних наук, професор, проректор з наукової роботи Комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради; Маргарита Дергач – автор і керівник проєкту, доктор педагогічних наук, професор Комунального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради, викладач-методист та завідувачка театрального відділення Запорізької дитячої музичної школи №1; Катерина Сімонова – начальник управління туризму департаменту культури і туризму Запорізької міської ради; Катерина Прокоф’єва – начальник відділу мистецтв та навчально-просвітницької роботи управління культури департаменту культури і туризму Запорізької міської ради; Анна Фокіна – представник громадської організації “КУЛЬТПЛАТФОРМА”.
Головна мета проєкту – продемонструвати широкому загалу та інклюзивному освітньому простору Запоріжжя творчий потенціал дітей, розвинути їх здібності, сформувати у школярів об’єктивне та толерантне ставлення до однолітків, які мають особливі освітні потреби. Проєкт створений за фінансової підтримки Українського культурного фонду з ініціативи Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради. Про підготовку до вистави, акторах та учасниках проєкту ми розкажемо у наступних постах. Слідкуйте за публікаціями і ставте лайки-підтримки.