![Козарик Олександра Степанівна](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/2-1020x1024.png)
26 травня 2020 року виповнюється 80 років Козарик Олександрі Степанівні – кандидату педагогічних наук, доценту, професору кафедри соціальної роботи Хортицької національної академії.
Сьогодні Ви, вельмишановна Олександро Степанівно, продовжуєте плідну науково-педагогічну й організаційно-методичну роботу, надихаєте всіх нас на досягнення акмеологічних висот професіоналізму і творчої праці.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту і втілення усіх мрій на Вашому життєтворчому шляху!
Ректорат, науково-педагогічний колектив і студентське товариство Хортицької національної академії