![Дерев’янко Наталія Петрівна](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/IMG_20200311_135334-1024x979.jpg)
Кафедра садово-паркового господарства протягом останніх двох місяців активно реалізовує започаткований соціальний проєкт з розробки проєктів ландшафтного дизайну для ОСББ та шкіл міста Запоріжжя та області.
До розробки проєктів залучені як викладачі, так і студенти, які використовують свої знання для створення архітектурно-планувального завдання. Автори проєктів висловлюють сміливі творчі ідеї, при цьому прислуховуючись до побажань замовників, естетичних вподобань, вимог до озеленення.
Сподіваємося, робота викладачів кафедри та студентів освітньої програми Садово-паркове господарство сприятиме озелененню та облаштуванню нашого міста! З нетерпінням чекаємо, коли зможемо побачити наші реалізовані проєкти найближчим часом!