![Студенти хннра](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/20200226_150040-1024x473.jpg)
На науковий семінар кафедри соціальної роботи, що відбувся 26 лютого 2020 року, були запрошені студенти 4 курсу бакалаврату зі спеціальності «Соціальна робота» для апробації перших результатів проведених досліджень. Після проведеної презентації студентами бакалаврських робіт відбулося спільне колективне обговорення і визначені рекомендації щодо наступного їх ефективного завершення в кінці семестру. За результатами обговорення студентам Валентині Міхєєвій, Альоні Тубальцевій, Аліні Матвієнко, Антуанєтті Магльованій та іншим було рекомендовано опублікувати матеріали дослідження.
Така дещо незвична форма наукового семінару, як відзначив у заключній частині спільну думку всіх учасників завідувач кафедри професор А.І.Павленко, дає можливість активізувати науково-дослідну роботу студентів.