24 вересня 2024 року відбулася чергова зустріч з представниками компанії Profi-Team, яка є багаторічним партнером Хортицької національної академії.

На зустрічі були присутні проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Наталія Миколаївна Гордієнко та декан факультету мистецтва та дизайну Богдан Васильович Корнелюк. Ініціатором зустрічі виступила кафедра садово-паркового господарства Хортицької національної академії та її завідувач Наталія Петрівна Дерев’янко.

До заходу долучилися також науково-педагогічні працівники та студенти нашого закладу вищої освіти. Представники Profi-Team презентували програми практик та професійних стажувань на 2024-2025 роки у Німеччині, було представлено наявні вакансії, а також розкрито вимоги, які висуваються до кандидатів.

Сподіваємося на продовження плідної співпраці Хортицької національної академії та компанії Profi-Team у новому навчальному році!