![Вища освіта в Україні](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/1649083276836_ACADEMIA-02.png)
Шановні студенти, освітяни та працівники академії! Студентський уряд Хортицької національної академії вітає всіх з прийдешнім Новим Роком!
2023 був для нас важким й веселим, радісним та трагічним. Він ніс за собою як втрати, так і перемоги. Сьогодні ми підбиваємо підсумки, згадуючи все те, що сталося за ці 365 днів. Продовжуючи славні традиції роботи студентського уряду минулих років, ми розробили та реалізували безліч нових цікавих проєктів; розпочали співпрацю з організаціями міського рівня; взяли участь у благодійних акціях та толоках. Ми раді, що весь цей шлях поруч з нами пройшли наші студенти та викладачі, надихаючи та підбадьорюючи словами підтримки та новими ідеями!
Ми дякуємо кожному захиснику та захисниці, які в надлюдських умовах боронять кордони нашої держави, що дозволяє нам розвиватися, навчатися та розбудовувати студентську спільноту в рідній незалежній Україні!
З Новим Роком, Академіє!