![](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-02_12-53-43-768x1024.jpg)
1 листопада 2023 року в межах угоди про співпрацю до Хортицької національної академії завітали керівник проєкту та президент Асоціації «UCM-Italy» Паоло Брешиа і представники Асоціації «UCM-Italy»: Андрій Садовий, Швець Крістіна та Фесенко Валеріч. Представники Асоціації подякували ректору Нечипоренко Валентині Василівні за високий рівень адміністративно-управлінського забезпечення підготовки фахівців у Хортицькій національній академії, вручили сертифікати студентам, які проходили міжнародне стажування в Італії влітку 2022 року, в черговий раз обговорили програму міжнародного стажування в Італії на 2023 рік. Щиро сподіваємось на плідну співпрацю із нашими італійськими партнерами у новому навчальному році.