![Інтелектуальний батл «Student routine vs School weekdays»](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/IMG_20201118_210825_768-1024x1024.jpg)
17 листопада 2020 року до Міжнародного дня студента відбувся інтелектуальний батл «Student routine vs School weekdays».
Студентський актив для участі сформував команди по 5 осіб та в онлайн форматі перевіряв свої здібності на тему: «Що краще: студентське чи шкільне життя?»
За результатами квізу наші команди зайняли такі місця:1 місце: команда «Хортицькі розумнички»;2 місце: команда «Ми думали 2 дні»;3 місце: команда «Утютю»;4 місце: «Жіночий погляд».
Щиро дякуємо за участь у нашому квізі! Сподіваємось, що ми ще зустрінемось у подібному форматі!
Вітаємо переможців інтелектуального батлу «Student routine vs School weekdays».