Подяка волонтерам

Кожного дня наші студенти разом зі волонтерами Запоріжжя отримують багато гуманітарної допомоги з інших областей України та усього світу.

Так СпівДія хаб Запоріжжя за підтримки гуманітарного штабу з координації гуманітарної допомоги Офісу Президента України, Міністерства молоді та спорту, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, де зараз активно домагає студент Хортицької національної академії Куц Максим, отримали гуманітарну допомогу з листами та посланнями, які залишили волонтери з інших країн.

На гуманітарній допомозі маленькі та дорослі волонтери залишили різні милі наліпки, написи, а також листи зі словами підтримки України та всім, хто її тут боронить.

З нами правда, з нами увесь цивілізований світ! Все буде Україна 🇺🇦