День відкритих дверей для Педагогічного фахового коледжу

День відкритих дверей

Сьогодні, 15 грудня, Хортицька національна академія відкрила свої двері для студентів Педагогічного фахового коледжу.

Викладачі кафедр провели презентації спеціальностей, під час яких розповіли про кваліфікації, переваги навчання та перспективи працевлаштування за фахом. Заходи були наповнені інтерактивами – студенти малювали автопортрети, аналізували свій внутрішній світ, брали участь у квесті, ділилися на команди та багато-багато іншого.

Під час візиту до академії майбутніх абітурієнтів ознайомили з особливостями вступу на базі диплома молодшого спеціаліста, траєкторіями вступу на бюджет, переліком ЗНО, основними датами Вступної кампанії, змінами до Умов прийому у 2022 році.

Будемо раді бачити їх у вересні 2022 року  вже як студентів академії, а наразі чекаємо всіх під час Вступної кампанії-2022!