Міжнародне стажування здобувачів вищої освіти Хортицької національної академії

Зима - 2023. Стажування в Болгарії

Зима – 2023. Стажування в Болгарії

Курорти: Бансько, Боровець. Готелі: Hotel Radina’s Way, Apart Hotel Lucky Bansko SPA & Relax.

Період: грудень (10-15.12.2023), термін 3-4 місяці, 1 вихідний на тиждень, 8 робочих годин на день (можливі понаднормові робочі години у високий сезон.)

Вакансії: офіціант, помічник кухаря.

Зарплата – 550-600 євро на місяць (в залежності від вакансії і професійного досвіду).

Безкоштовно надається: проживання, харчування, сертифікат про проходження стажування, постійний супровід нашими представниками впродовж програми практики.

Що потрібно для успішного відбору і проходження практики:
1. Заповнена анкета (знаходиться на нашому сайті).
2. Дійсний закордонний паспорт.
3. Страховий поліс на 1 місяць. Вартість 530 грн (оформлення перед виїздом);
4. Трансфер Україна – Болгарія оплачує кандидат. Ми допомагаємо із бронюванням автобусних квитків, виїзд із зручного для студента обласного центру.

Для участі необхідно скачати та заповнити анкету за посиланням: https://travelstudywork.com.ua

Деталі на рахунок оформлення документів: 380981712089

Зима – 2024. Стажування в Словаччині

Готелі: Hotel Grand (Jasna), Hotel Green (Dolný Kubín), Hotel FIS (Štrbské Pleso), Hotel Toliar (Štrbské Pleso), Hotel Slovan (Tatranska Lomnica), Hotel Solisko (Štrbské Pleso), Hotel Tatrawest (Zuberec), Hotel Chopok, Ski & Wellness Residence Družba та
інші.

Період: грудень 2023р. – березень 2024р. (тривалість 90 днів)

Вакансії: масажист, офіціант (помічник офіціанта), кухар (помічник кухара), покоївка.

Стипендія – 400 євро на 1 місяць + мотивація/премія від готелю в кінці програми (початок 15.12.2023)

Для тих студентів, які мають професійний досвід на вказаних позиціях, або повторно беруть участь у цій програмі пропозиція оплати: – від 2,50 євро на годину з розмовним рівнем словацької, мови (початок 15.12.2023, тривалість 90 днів)

Безкоштовно надається: проживання, 3-х харчування, навчання професійним навикам, сертифікат про проходження практики, постійний супровід нашими представниками впродовж програми.

Що потрібно для участі:
1. Санітарна медична книжка (оформлення після співбесіди).
2. Страховий поліс на 90 днів. Вартість 1560 грн (оформлення перед виїздом).
3. Трансфер 40 євро в обидві сторони (Ужгород – база практики, база практики – Ужгород).

Деталі на рахунок оформлення документів:
+380981712089

Стажування «Scientific perspectives and innovations in education: experience of the Czech Republic»

«Наукові перспективи та інновації в освіті: досвід Чехії») на базі Міжнародного економічного інституту (дистанційно), тривалість – 180 годин (6 ЄКТС).

з 08 грудня 2021 року по 28 січня 2022 року

Стажування організовується у рамках роботи видавничої групи “Наукові перспективи” та у співпраці з громадською науковою організацією “Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління” і громадською організацією “Асоціація науковців України”. Деталі

з 08 грудня 2021 року по 28 січня 2022 року

І всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Ефективність реалізації інноватики в освітньому процесі»

Форма проведення: онлайн.

Дата проведення – 04 грудня 2021 року. початок о 10.00

До участі запрошуються:

• працівників закладів вищої та післядипломної освіти, центрів
    професійного розвитку вчителів, фахівців методичних служб,
  • керівників, вчителів, вихователів, тренерів та майстрів закладів
    дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та
    позашкільної освіти,
  • наукових та науково-педагогічних працівників, аспірантів,
    студентів та осіб, які бажають професійно зростати.

Форма для реєстрації

Науково-педагогічне стажування «Теорія та практика науково-педагогічних підходів в освіті

Організатори: ISMA University of Applied Sciences (Ріга, Латвія) за підтримки International Science Group (супровід на основі договору про співпрацю)
Голова організаційного комітету науково-педагогічного стажування Dr.oec. Deniss Djakons, ISMA University of Applied Sciences Rector