06 Лютого 2021        392         Коментарі Вимкнено до Міжнародне стажування здобувачів вищої освіти Хортицької національної академії

Міжнародне стажування здобувачів вищої освіти Хортицької національної академії

Стажування «Scientific perspectives and innovations in education: experience of the Czech Republic»

«Наукові перспективи та інновації в освіті: досвід Чехії») на базі Міжнародного економічного інституту (дистанційно), тривалість – 180 годин (6 ЄКТС).

з 08 грудня 2021 року по 28 січня 2022 року

Стажування організовується у рамках роботи видавничої групи “Наукові перспективи” та у співпраці з громадською науковою організацією “Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління” і громадською організацією “Асоціація науковців України”. Деталі

Стажування «Scientific perspectives and innovations in education: experience of the Czech Republic»

«Наукові перспективи та інновації в освіті: досвід Чехії») на базі Міжнародного економічного інституту (дистанційно), тривалість – 180 годин (6 ЄКТС).

з 08 грудня 2021 року по 28 січня 2022 року

Стажування організовується у рамках роботи видавничої групи “Наукові перспективи” та у співпраці з громадською науковою організацією “Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління” і громадською організацією “Асоціація науковців України”

І всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Ефективність реалізації інноватики в освітньому процесі»

Форма проведення: онлайн.

Дата проведення – 04 грудня 2021 року. початок о 10.00

До участі запрошуються:

 • працівників закладів вищої та післядипломної освіти, центрів
  професійного розвитку вчителів, фахівців методичних служб,
 • керівників, вчителів, вихователів, тренерів та майстрів закладів
  дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та
  позашкільної освіти,
 • наукових та науково-педагогічних працівників, аспірантів,
  студентів та осіб, які бажають професійно зростати.

Форма для реєстрації

Науково-педагогічне стажування «Теорія та практика науково-педагогічних підходів в освіті

Організатори: ISMA University of Applied Sciences (Ріга, Латвія) за підтримки International Science Group (супровід на основі договору про співпрацю)
Голова організаційного комітету науково-педагогічного стажування Dr.oec. Deniss Djakons, ISMA University of Applied Sciences Rector

Мова спілкування під час проведення стажування – російська. Деталі

Міжнародне науково-педагогічне стажування «Запровадження новітніх практик викладання та розвиток освітнього процесу у галузі соціології: досвід країн ЄС»

До участі у стажуванні запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері соціологічних наук. Дата проведення стажування – з 14 листопада по 25 грудня 2021 року (м.Бая Маре, Румунія)

Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів. Деталі