![](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG-79bdb0f0932d4434907c8eb5e57edf18-V-1024x768.jpg)
19 травня у Запорізькому національному університеті відбулася стратегічна сесія – воркшоп, під час якого 30 непересічних студентів місцевих закладів вищої освіти, в тому числі студенти Хортицької національної сакадемії, під керівництвом кураторки культурних проєктів Вероніки Селеги шукали ідеальну концепцію майбутнього заповідника.
Під час роботи у групах студенти мали підготувати свої пропозиції щодо розвитку заповідника у таких напрямах: культура та історія, відпочинок та природа.