07 Квітня 2017        81347         Коментарі Вимкнено до Абітурієнту

Абітурієнту

 

Перелік документів для вступу на основі повної загальної середньої освіти

(Оригінали та копії)

 1. Паспорт
 2. Витяг про реєстрацію місця проживання або Довідка 13
 3. Облікова картка платника податків
 4. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти + додаток
 5. Сертифікат ЗНО + бали ЗНО
 6. Приписне свідоцтво (для військовозобов`язаних) 
 7. Фото 3х4 (4 шт.)

Перелік документів для вступу на основі диплома молодшого спеціаліста

(Оригінали та копії)

 1. Паспорт
 2. Витяг про реєстрацію місця проживання або Довідка 13
 3. Облікова картка платника податків
 4. Диплом МС + додаток
 5. Сертифікат ЗНО + бали ЗНО
 6. Приписне свідоцтво (для військовозобов`язаних) 
 7. Фото 3х4 (4 шт.)

Перелік документів для вступу до магістратури

(Оригінали та копії)

 1. Паспорт
 2. Витяг про реєстрацію місця проживання або Довідка 13
 3. Облікова картка платника податків
 4. Диплом  + додаток
 5. Екзаменаційний листок ЄВІ + бали
 6. Приписне свідоцтво (для військовозобов`язаних) 
 7. Фото 3х4 (4 шт.)

Рішення приймальної комісії Хортицької національної академії у 2021 році

Переваги навчання в Хортицькій національній академії

 • диплом державного зразка;
 • більшість місць – бюджетні;
 • стипендія;
 • можливість працевлаштування;
 • набуття практичних навичок діяльності за фахом;
 • бази практики:
  – власні: дошкільнята з груп дошкільного виховання, школярі санаторної школи-інтернату – з ними працюють майбутні логопеди (Спеціальна освіта) та соціальні педагоги (Соціальна робота); комп’ютерні аудиторії – база практики для графічних дизайнерів; теплиця, розсадник, два парки – база практики для ландшафтних дизайнерів (Садово-паркове господарство); перукарня та візажна майстерня – база практики перукарів (Перукарське мистецтво та декоративна косметика);
  – зовнішні: навчальні заклади Запоріжжя – проходять практику майбутні логопеди та соціальні педагоги; рекламне бюро «Еверест» – база практики для графічних дизайнерів; майстерні Запорізького осередку Національної спілки художників України – база практики для студентів спеціальності «Образотворче мистецтво..»; Національний заповідник «Хортиця», обласна громадська асоціація «Зелений рух Запоріжжя» – бази практики ландшафтних дизайнерів.
 • термін навчання зараховується до робочого стажу;
 • потужна матеріально-технічна база: наявність комп’ютерних аудиторій, мультимедійних комплексів; наявність швейної, керамічної майстерень; обладнання аудиторій рисунку мольбертами, гіпсовими зліпками;
 • робота з комп’ютерними програмами: Proshow Produses, PowerPoint, Publisher, «Світ звуків», «Видима мова» (факультет реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи), Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Photoshop, PowerPoint, CorelDRAW, SketchUp (факультет мистецтва та дизайну);
 • розташування академії в екологічно чистій зоні, на території заповідника о. Хортиця.

Матеріально-технічна база академії

Академія має сучасний навчальний корпус, спортивний комплекс, комп’ютерні класи та мультимедійний кабінет з вільним доступом до мережі інтернет, аудіо- та відеолабораторію з фондом відеоматеріалів, фундаментальну бібліотеку, методичні кабінети, поліграфічний центр, лабораторію реабілітаційної педагогіки.
До послуг студентів: затишна їдальня, медичне відділення, стоматологічний кабінет, комп’ютерне обстеження за методом Фоля, підтримка психологічної служби, послуги поліграфічного центру.

2018

Правила прийому до ХНА – 2018 
Перелік освітніх ступенів та спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання. (Інформаційна таблиця 1 – 2018)
Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання на перший (зі скороченим терміном навчання), другий курс. (Інформаційна таблиця 2 – 2018)
Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра. (Інформаційна таблиця 3 – 2018)
Перелік конкурсних предметів у сертифікаті(ах) ЗНО. (Інформаційна таблиця 4 – 2018) 

2019

Правила прийому до ХНА – 2019
Перелік освітніх ступенів та спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання ліцензовані обсяги, кількість місць за регіональним замовленням та за кошти фізичних/юридичних осіб (на І курс), вартість та нормативні терміни навчання. (Інформаційна таблиця 1 – 2019)
Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання на перший (зі скороченим терміном навчання), другий курс. (Інформаційна таблиця 2 – 2019) 
Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання для здобуття освітнього рівня магістра (Інформаційна таблиця 3 – 2019)
Перелік конкурсних предметів у сертифікаті(ах) ЗНО (Інформаційна таблиця 4 – 2019)