![діти Хортицька національна академія](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191220_main-1024x768.jpg)
18.12.2019 наші студенти волонтери Хортицької національної академії привітали вихованців «Василівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат» Запорізької обласної ради.
Дівчата провели святкову програму до Дня Святого Миколая, метою якої був розвиток психічних процесів, мовлення та комунікативних здібностей дітей, а також привітання дітей з Новорічними святами.
По закінченню свята школярі отримали подарунки (іграшки, розвиваючі книжки, конструктори та ін.), які були зібрані студентами академії під час благодійної акції «Святковий подарунок».