ДЕНЬ ВИБОРІВ — фінал передвиборчої кампанії!

Впродовж тижня всі кандидати, які претендують на керівні посади в Студентському уряді Хортицької національної академії, поклали всі сили на те, щоб якісно та ефективно прокомунікувати зі студентською спільнотою, донести всі свої плани та довести, що саме вони готові займати ці посади.

Сьогодні — 11.10.2024 — оголошується День виборів! На платформі Moodle вас додано на окремий спеціальний курс, де ви можете віддати свій голос за кандидата, якому довіряєте. Зверніть увагу: голосування триває з 9:00 до 17:00 поточного дня!

Результати будуть оголошені та затверджені виборчою комісією сьогодні на платформі Google Meet о 18:00 за посиланням.

Просимо всіх студентів долучитися до голосування вже зараз! Кандидатам бажаємо перемоги та наснаги у подальшій роботі!