Впродовж березня-квітня Студентський уряд Хортицької національної академії доєднався до ініціативи, що поставила на меті перетворити спадщину російської культурної експансії в донат для ЗСУ!

Впродовж березня Студентським урядом Хортицької національної академії було ініційовано збір російськомовних книжок. Трохи пізніше розпочалась Всеукраїнський проєкт “Р

осійською книжкою по російському окупанту”, який підтримала наша альма-матер. Об’єднавши ініціативи, нам вдалося зібрати більше 140 кг російськомовної макулатури, виручені кошти вже відправлено на збір для ЗСУ.

Ми раді, що спільними зусиллями нам вдалося звільнити книжкові полиці для гідних текстів, як українського, так й іноземного авторства.

Безмежно вдячні всім захисникам та захисницям, завдяки яким маємо можливість насолоджуватися літературою вільних та сміливих!