![Запрошуємо на міжнародну практику в Італію](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221219_112213_926-1024x576.jpg)
15 грудня співробітники та студенти Хортицької національної академії зустрілися із генеральним секретарем Асоціації U.C.M. Italy щодо ознайомлення з можливістю проходження міжнародної практики в Італії. Пан Анатолій презентував можливості міжнародного стажування для молоді у 2023 році, учасники зустрічі змогли отримати відповіді на свої запитання.
Академія вже декілька років плідно співпрацює з Асоціацією U.C.M. Italy, наші студенти проходять практику у найкращих туристичних закладах півдня Італії. Сподіваємось, що ця співпраця триватиме у 2023 році.
Якщо ви зацікавлені у проходженні міжнародної практики з U.C.M. Italy, зверніться, будь ласка, у деканат.