![Хортицька національна академія](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG-3670fc8420d91b0b1b9d5fb45c633b1e-V-1024x768.jpg)
22 грудня, на базі Хортицької національної академії, відбувся тренінг з написання проєктних заявок. Учасниками заходу стали представники структурних підрозділів Запорізької облдержадміністрації, а саме: Департамент культури, туризму, національностей та релігій; Департамент освіти і науки; Управління молоді, фізичної культури та спорту. Головним спікером був Василь Кашевський – радник з питань планування регіонального розвитку та впровадження проектів державної регіональної політики в Україні.
Основною метою тренінгу було підвищення організаційної спроможності працівників структурних підрозділів через формування розуміння концептуальних засад пошуку фінансування на впровадження соціально значущих ініціатив та відпрацювання практичних навичок з написання проєктних заявок. На заході розглядалися питання залучення фінансування для реалізації проектів, пошуку грантових конкурсів, основні напрямки міжнародної допомоги в Україні, типової структури заявок та багато іншого.