Подяка волонтерам

Вища освіта в Україні

Як вам відомо, Студентський уряд з початку війни відкрив благодійний збір коштів, які були надані різним службам або закуплені необхідні речі.

Завдяки вашій підтримці та вашому залученню до збору коштів, Студентський уряд зміг зібрати майже 3 000 грн на потреби благодійної організації “Світ очима дітей”, куди найчастіше звертаються самі юні внутрішньо переміщені особи – дітки.

Завдяки підтримці штабу представники Студентського уряду, а саме голова Студ.уряду Савранова Віолетта та голова інформ.сектору Шевченко Дар’я закупили найнеобхідніші речі, які потрібні саме зараз.

Були закуплені медикаменти, засоби особистої гігієни, чай та пакети для фасування гуманітарної допомоги.

Усе необхідне було особисто доставлено до штабу.
Ми щиро вдячні кожному, хто був небайдужий до нашого заклику. Ми щиро вдячні кожній гривні та кожному репосту, адже тільки разом ми переможемо та тільки в єдності наша сила!
Все буде Україна!