Арт-терапія під час війни!

Стрес, занепокоєння, напади тривоги – це емоційні стани, які притаманні дітям так само, як і дорослим, особливо під час війни. Зняти психологічне напруження і допомогти дітям розслабитися можна за допомогою методів арт-терапії. Психологи Центру соціальних служб спільно з волонтерами проводять для дітей творчі заняття для покращення їх емоційного стану.
Під керівництвом психологів Дрогобицького міського центру соціальних служб волонтери із числа внутрішньо переміщених осіб – студенти-магістри спеціальності Спеціальна освіта Хортицької національної академії Уваров Денис та Уварова Анастасія провели захід для дітей, які тимчасово проживають у гуртожитку коледжу.
Морозиво, квіти, рибки – усе це і багато іншого було виліплено тендітними дитячими ручками і розфарбовано у веселі кольори акварелі!
Щиро дякуємо всім, хто взяв активну участь у цьому заході!