Creative Hub для студентського активу Хортицької національної академії

У Хортицькій академії з’явився молодіжний простір “Creative Hub”, де студенти тепер мають змогу працювати над різноманітними проєктами для покращення студентського життя та розвитку культурного життя міста.

Команда наших студентів взяла участь у тренінговій програмі Concept School від Edison Space, де отримали фінансову допомогу на розробку творчого студентського простору. Таку допомогу отримали ще 3 студентські команди на створення хабу у Мелітополі, Херсоні.

Хортицька національна академія активно підтримувала студентів: надала приміщення, допомагала волонтерам у ремонті, надавала матеріали та ін.

Тепер студентське самоврядування має можливість не просто проводити свої засідання та збори, а організовувати нетворкінги, тренінги або просто продуктивно проводити свій час.