Вітаємо вступників Хортицької національної академії!

Хортицька національна академія

15 вересня 2020 року на літньому майданчику академії відбулося урочисте свято для першокурсників «Від абітурієнта – до студента». На алеї академії першокурсників радісно зустрічали старші курси та куратори нових груп.

Вступникам академії вручені презенти – святкові медалі «Я студент Хортицької національної академії 2020».

До концертної програми увійшли: вальс від вихованців наукового ліцею та студентів академії; академічна команда Запорізької ліги сміху «Рисунок Хной»; театр мод «Гвенделін», який продемонстрував авторські костюми, створені студентами академії за мотивами М. Приймаченко.

На свято завітали гості з організації «Центр ініціативної молоді», які привітали першокурсників і презентували сертифікат на вручення проектора Acer для розвитку інноваційного простору для студентів нашого закладу.
Студенти зарядилися позитивною атмосферою, склали присягу студента академії та готові до нових звершень!
Щиро і від серця вітаємо першокурсників Хортицької національної академії!