Вітаємо студентів-переможців та лауреатів п’ятого обласного конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати»!

Студенти факультету мистецтва та дизайну Хортицької національної академії представили свої соціальні плакати на конкурсі проектів для небайдужої молоді, що тривав з початку літа.

За підсумками проведення у номінації «Розвиток громадянського суспільства» 2 місце посіла Тетяна Шведенко з плакатом «Дій!». У номінації «Екологія та зміни клімату» на другому місці опинилася Наталія Гончарова з плакатом «На межі вимирання». Почесні грамоти отримали лауреати конкурсу Крістіна Федотова «Наслідки пасивного куріння», Поліна Бердецька «Stop eat». Таким чином, автори робіт показали небайдужість до суспільних проблем, екології світу та затвердили значущість власного вибору.

Щиро вітаємо наших переможців, бажаємо натхнення та творчих досягнень!