Міжнародна науково-практична конференція «Фізична культура, спорт та здоров’я нації»

Вища освіта в Україні

14–15 листопада завідувач кафедри фізичної реабілітації, кандидат педагогічних наук, професор Волкова С.С., доктор наук з фізичного виховання та спорту, доцент Одинець Т.Є. та фізичний терапевт Семенцов В. В. взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Фізична культура, спорт та здоров’я нації», присвячена 100-річчю Житомирського державного університету імені Івана Франка та 15-річчю факультету фізичного виховання і спорту.

Конференцією були охоплені питання фізичного виховання різних груп населення, сучасної системи спортивної підготовки: олімпійський, параолімпійський та професійний спорт, медико-біологічних проблем фізичного виховання, фізичної реабілітації та спорту, розглядалися філософські, історичні, психологічні та соціально-економічні аспекти розвитку фізичної культури та спорту. Учасникам заходу були запропоновані майстер-класи «Перша долікарська допомога згідно з вимогами Європейської ради реанімації» та «Особливості проведення чирлідингу».