![](https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/Тимбілдинг_для_команди_Студентського_уряду_Хортицької_національної-1024x512.png)
31 січня з метою поліпшення та підтримки позитивного внутрішнього клімату відбувся онлайн-тимбілдинг для команди Студентського уряду Хортицької національної академії.
Розподілившись на дві команди, студенти взяли участь у грі “Що? Де? Коли?”. Питання були представлені у 3 основних категоріях: академічне життя, внутрішній устрій студентського уряду, масова культура, а також категорія “Таємного питання” — ситуативні пазли.
Після підбиття підсумків гри та актуалізації знань про рідну альма-матер, студенти мали нагоду взяти участь у грі “2 брехні, 1 правда”, а також провести решту вечору за цікавими та веселими розмовами.
Дякуємо всім, хто долучився, за прекрасний вечір, який зміг нагадати уряду, наскільки крутим може бути участь в активному громадянському та студентському житті!