21 Квітня 2017        645         Коментарі Вимкнено до Бібліотека

Бібліотека

Наукова бібліотека Хортицької національної академії відігріє важливу роль у професійному розвитку студентської молоді. Бібліотека бере на себе важливу функцію: допомога студентам, науково-педагогічним працівникам у формуванні творчої, соціально активної, компетентної особистості.

Бібліографічна база складає більш як 20000 примірників наукової та художньої літератури. Студенти мають вільний доступ до підручників, необхідних для навчання та розвитку, з логопедії, ерготерапії, фізичної реабілітації, соціальної педагогіки, психології, початкової освіти, дизайну, образотворчого мистецтва, перукарського мистецтва, косметології, туризму, менеджменту, ландшафтного дизайну, садово-паркового господарства та гуманітарних наук.

Щороку наукова бібліотека Хортицької національної академії поповнюється сучасною, оновленою літературою. Крім цього, відбувається постійне оновлення електронної бази. Для естетичного розвитку та продуктивного використання вільного часу студентам пропонується великий архів художньої та розважальної літератури. До того ж у читальній залі бібліотеки функціонує зона Wi-Fi, є вільний доступ до мережі-Інтернет, можливість використання проектора для проведення відкритих лекційних, семінарських та практичних занять.

Фондом бібліотеки користується більше 1000 читачів – студентів, викладачів, співробітників. Протягом навчального року у читальній залі наукової бібліотеки постійно проводяться культурно-розважальні заходи, круглі столи, заняття, присвячені державним святам України, подіям АТО, виховній освіті молодого покоління. Отже, наша наукова бібліотека радо вітає вас і запрошує до стін Хортицької національної академії для отримання знань, умінь на навичок майбутнього професіонала своєї справи.