❗️Допоможемо нашій академії❗️

Допоможемо нашій академії

Сьогодні активно діють тисячі волонтерів та волонтерських організацій, що зосередили свою увагу на подоланні труднощів та допомозі іншим.

У нашому закладі є чарівна жінка з відкритим серцем та доброю душею – це наша Оксана Володимирівна.

“Вирішила стати волонтером, бо хочу, щоб студенти повернулися до академії, а дітки скоріше повернулись до школи. Вважаю своїм обов’язком допомогти відновити те, що створювалось, будувалось роками і зазнало жахливих руйнувань.

Біда прийшла в академію 3 та 11 жовтня 2022 року, внаслідок влучення ракет С-300 було пошкоджено будівлю унікального закладу освіти.
Заклад пошкоджено майже на 60-80%, уціліла лише «коробка». З сумом дивлюсь на наш заклад і дуже вірю, що ми разом спільними зусиллями зможемо відновити нашу академію. Саме це змотивувало мене стати волонтером. Це мій другий дім, моя територія натхнення та сили.

Мрію, щоб ми разом зустріли новий навчальний рік у стінах «нової» відбудованої академії.”
Тому наша мета – зробити все можливе, щоб допомогти нашим студентам, учням та педагогам знову повернутись до нашого закладу.

Щоб підтримати нашу Хортицьку родину, можна поповнити банку (активне посилання у шапці профілю та у сторіс).

Лише разом ми подолаємо усі перепони на нашому шляху до відновлення нашої академії.
Разом до перемоги!!!