Відкрито простір «Дитяча точка.Спільно»

Дитяча точка.Спільно

На першому поверсі гуртожитку Хортицької національної академії відкрито новий дитячий простір.  «Дитяча точка.Спільно» – це облаштований простір для організації дитячого дозвілля. З дітьми працюють соціальні аніматори, педагоги та психологи. Звернутися до центру можуть як ВПО, так і мешканці міста Запоріжжя.

Куратором проєкту виступає проректорка Хортицької національної академії, депутатка обласної ради Елліна Позднякова-Кирбятьєва.

“Діти та навіть батьки можуть отримати тут психологічну допомогу, долучитися до активностей Дитячої точки. Тут проводитимуть ігри, майстер-класи, пізнавальні програми. Проєкт працюватиме до вересня, але, сподіваємося, що за потреби зможемо подовжити його на довший строк”, – повідомила вона деталі роботи простору.

Проєкт реалізований за підтримки Української освітньої платформи та Unisef на базі КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР.

Для безпеки мешканців гуртожитку та відвідувачів Дитячої точки облаштували укриття.