Відзначення найактивніших студентів Хортицької національної академії

Студенти Хортицька національна академія

30 грудня 2022 року відбулося урочисте вручення грамот та подяк найактивнішим студентам Хортицької національної академії.

Студенти почули багато приємних та теплих слів від керівництва закладу та Студентського уряду, також лунали слова подяки за активну громадську позицію та особистий внесок у розвиток студентського життя академії та привітання з прийдешніми зимовими святами.

Активна студентська молодь отримала грамоти, подяки та приємні подарунки. Цьогоріч, не дивлячись на дистанційне навчання та ускладнення роботи через постійні підступні обстріли ворога та перебої з електропостачанням, було відзначено 100 студентів, що майже вдвічі більше чим минулого року. Це тільки підтверджує що українці та наша молодь незламний, сміливий та непокірний народ, який ніколи не зламати!

Завершився святковий захід проведенням тематичної гри “Мафія”.

Дякуємо нашим активним студентам за непосильну працю, за вашу волонтерську, наукову, культурно-масову, національно-патріотичну, спортивну, просвітницьку діяльність. Ви наша гордість та наше квітуче майбутнє України!