Співпраця з Асоціацією UCM Italy (Італія)

UCM Italy (Італія)

Хортицька національна академія продовжує співпрацю з Асоціацією UCM Italy (Італія). В межах цієї взаємодії студенти кафедри менеджменту і туризму мають можливість проходити виробничу практику у готельно-ресторанних комплексах Італії.

Президент Асоціації UCM Italy Паоло Брешиа, ректор академії Валентина Нечипоренко, проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Наталія Гордієнко та декан факультету мистецтва та дизайну Богдан Корнелюк підбили підсумки минулорічної співпраці та визначили перспективи подальшого розвитку цієї програми міжнародної взаємодії.

Щиро сподіваємося, що взаємодія академії із італійськими колегами поглиблюватиметься, а студенти нашого закладу матимуть можливість отримати цінний практичний досвід та незабутні враження.