Всесвітня акція “16 днів проти насильства”

"16 днів проти насильства"

Психологічна служба запрошує студентів долучитися до онлайн-акції “16 днів проти насильства” у рамках онлайн-зустрічей з практичним психологом Моренко Ольгою Миколаївною.
В усьому світі проводиться акція “16 днів проти насильства” з метою привернення уваги до проблем подолання будь-яких форм насильства, у тому числі насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Запрошуємо усіх охочих долучитися на такі зустрічі:
25 листопада о 15:00 – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня о 15:00 – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
2 грудня о 15:00 – Міжнародний день боротьби з рабством;
5 грудня о 15:00 – Міжнародний день волонтера;
10 грудня о 15:00 – Міжнародний день прав людини.

“16 днів проти насильства” – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

На усі зустрічі запрошуємо за постійним посиланням: