#повертаюсядонавчання в Хортицькій національній академії

Факультет реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи Хортицької національної академії підтримує міжнародний флешмоб, який проводиться за ініціативи Міністерства освіти і науки України.

26 серпня 2022 року відбулися загальні збори факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи, де педагогічні та науково-педагогічні працівники обговорили питання щодо особливостей організації освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році. На зборах було обговорено план роботи факультету, технічну організацію та науково-методичну роботу під час дистанційної форми навчання, професійну та лояльну роботу зі студентами у новому навчальному році.

Не дивлячись на всі тяжкі обставини, які пов’язані з воєнними діями в країні, Хортицька національна академія готова 1 вересня розпочати освітній процес!