Подяка від партнерів Хортицької національної академії. Приємно!

Вища освіта в Україні

Шановна пані Валентино!

Дякую Вам за організацію наукових заходів на високому та організаційному piвнi, кращим практикам. Яскравим прикладом таких заходів стало проведення XIII теоретико-методологічного семінару О. Амосова i Х Міжнародного конкурсу молодих науковців пам’яті О.Балакірєвої.  Завдяки Вашим зусиллям формується можливість для молодих вчених розкрити та заявити про себе на національному та міжнародному piвнi без виїзду за кордон, що є важливим фактором збереження інтелектуального капіталу української нації.

Співробітники Інституту економіки промисловості НАН України i в подальшому будуть долучатися до Ваших заходів. Сподіваємося на поглиблення та розширення плідної співпраці.

Директор Інституту економіки промисловості НАН України, член-кореспондент НАН України.

Ю.С. Залознова

Лист