Публічна інформація        10 Червня 2022        80         0

Співпраця заради підвищення якості освіти

Навесні 2022 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Хортицькою національною академією та навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут”, а також оновлено меморандум про співпрацю з Чернівецьким торговельно-економічним інститутом Державного торговельно-економічного університету.

Об’єднання зусиль сторін-підписантів сприятиме підвищенню рівня якості вищої освіти в Україні. Так, ключовими напрямами співпраці є:

– проведення спільних науково-теоретичних, у тому числі он-лайн конференцій, семінарів, форумів, симпозіумів тощо;

– розвиток і зміцнення зв’язків між факультетами та кафедрами;

– проведення спільних наукових досліджень;

– надання взаємної допомоги у підвищенні кваліфікації викладацького складу тощо.

Сторони-підписанти вже зробили значний внесок у розвиток системи освіти України. Укладання ж Меморандуму додасть імпульсу для спільної праці, а дружні, партнерські відносини допоможуть подолати будь-які виклики сьогодення.

Реєстрація для проходження магістерського тесту навчальної компетентності
Реєстрація на творчий конкурс 2022 р.
Підтримка переміщеним студентам
Акредитація